Bilinfo
Lexus CT, 2010-2020
LEXUS CT200H A10(A)
Chassisnummer: JTHKD5BH902349691
Bilnummer: 58033
Årsmodell
2019
KmStand
64311
Drivstoff
Elhybrid b

Motor / motorkode
Elhybrid b 73
Motorytelse: 73kW / 98hk
2ZR-FXE


Girkasse / girkassekode
AUTOMAT 2WD

Karosseri
, GRÅ ()
Selger
Bil1Din AS
Skage Industriområde
7860 Skage i Namdalen
Trøndelag, Overhalla
Telefon: 74282010
Det finnes ikke flere deler enn de som står i listen under! - Denne bilen er ferdig demontert eller presset.
Deler fra denne bilen (34)

Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Air Filter Box
Lagernummer 431678
LEXUS

Orig.delenummer
1770037292
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Brake Caliper Left Front
Lagernummer 431402
LEXUS

Orig.delenummer
4775047060
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Brake Caliper Right Front
Lagernummer 431400
LEXUS

Orig.delenummer
4773047060
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Breaks Electric Park Brake
Lagernummer 431661
LEXUS

Orig.delenummer
8471876020
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Car Stereo
Lagernummer 431657
LEXUS

Orig.delenummer
8614076050
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Car Stereo, Miscellaneous
Lagernummer 431653
LEXUS

Orig.delenummer
8478176090
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Climate, Control Panel
Lagernummer 431669
LEXUS

Orig.delenummer
5590576130
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Control Unit, Engine
Lagernummer 431596
LEXUS

Orig.delenummer
8966076260
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Dashboard
Lagernummer 431595
LEXUS

Orig.delenummer
8380076E30
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Dashboard Driving Computer
Lagernummer 431652
LEXUS

Orig.delenummer
8611176081
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
EGR Cooler
Lagernummer 431647
LEXUS

Orig.delenummer
2560137010
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
EGR Valve
Lagernummer 431646
LEXUS

Orig.delenummer
2562037120
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Expansion Tank
Lagernummer 431681
LEXUS

Orig.delenummer
G92A076012
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
LEXUS

Orig.delenummer
3355076070
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Grille til Lexus CT, 2010-2020  (LEXUS|5310276030)
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Grille
Lagernummer 431714
NEDRE
LEXUS

Orig.delenummer
5310276030
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Headlight Housing til Lexus CT, 2010-2020  (LEXUS|8148276020)
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Headlight Housing
Lagernummer 431676
VENSTRE kurve/tåkelys ramme
LEXUS

Orig.delenummer
8148276020
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Headlight Housing til Lexus CT, 2010-2020  (LEXUS|8148176020)
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Headlight Housing
Lagernummer 431677
HØYRE kurve/tåkelys ramme
LEXUS

Orig.delenummer
8148176020
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Inverter Hybrid
Lagernummer 326411
LEXUS

Orig.delenummer
G920079035
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Mirror Rearview
Lagernummer 431654
LEXUS

Orig.delenummer
878100WS30
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Mirror Sideview Left
Lagernummer 429211
LEXUS

Orig.delenummer
8794076134B1
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Mirror Sideview Right til Lexus CT, 2010-2020  (LEXUS|8791076134B1)
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Mirror Sideview Right
Lagernummer 431634
LEXUS

Orig.delenummer
8791076134B1
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Miscellaneous parts
Lagernummer 431697
SBR7807
LEXUS

Orig.delenummer
899A047010
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Miscellaneous parts
Lagernummer 431717
SBR1130 - FRONT PLASTDEKLSER
LEXUS

Orig.delenummer
5328976011
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
LEXUS

Orig.delenummer
1640037300
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Seat Belt Lock, Rear til Lexus CT, 2010-2020  (LEXUS|7348076060C0)
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Seat Belt Lock, Rear
Lagernummer 431670
høyre bak
LEXUS

Orig.delenummer
7348076060C0
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Seat Belt Lock, Rear til Lexus CT, 2010-2020  (LEXUS|7338076060C0)
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Seat Belt Lock, Rear
Lagernummer 431673
høyre bak
LEXUS

Orig.delenummer
7338076060C0
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Switch Start/Stop til Lexus CT, 2010-2020  (LEXUS|8961175034)
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Switch Start/Stop
Lagernummer 431594
LEXUS

Orig.delenummer
8961175034
pris ikke oppgitt
Send forespørselVis mer
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Switch, Hazard Lights
Lagernummer 431658
LEXUS

Orig.delenummer
8433276030
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Switch, Lights
Lagernummer 431667
RHEOSTAT, LIGHT CONTROL
LEXUS

Orig.delenummer
8411942021
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Switch, Mirrors
Lagernummer 431666
LEXUS

Orig.delenummer
8487258010
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Switch, Seat Heating
Lagernummer 431663
LEXUS

Orig.delenummer
8497076120
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Window Left Rear
Lagernummer 431643
LEXUS

Orig.delenummer
6811476010
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Window Right Front
Lagernummer 431641
LEXUS

Orig.delenummer
6810176010
Bil1Din AS
Lexus CT 2010-2020
Window Right Rear
Lagernummer 431642
LEXUS

Orig.delenummer
6811376010


Følg oss på sosiale medier:
Facebook logo
Instagram logo
Admin
Til toppen av siden