Filter
Sortering
- Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
2.0 CDTI ecoFLEX

År: 2014
Km: 186429385,-
Vis merSend forespørselVis mer infoTrondheim Bil-Demontering ASLagernummer: 344237Bilinfo
Opel Insignia A, 2014-2017 (Fase 2)
2.0 CDTI ecoFLEX
W0LGT8GR9E1128777Årsmodell
2014KmStand
186429Karosseri
Stasjonsvogn (AC), Svart (GAR) - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA I 2.0 CDTI DIESEL

År: 2009
Km: 205410385,-
Vis merSend forespørselVis mer infoTrondheim Bil-Demontering ASLagernummer: 383675Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
INSIGNIA I 2.0 CDTI DIESEL
W0LGM8GH8A1040706Årsmodell
2009KmStand
205410Karosseri
Stasjonsvogn (AC), Svart (GAR) - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
4WD, SPORT-CHASSIS, LOWERED, VXR STYLING PACK ONE

År: 2011
Km: 208252398,-
Vis merSend forespørselVis mer infoBil & Maskinhuggeriet ASLagernummer: 43971Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
4WD, SPORT-CHASSIS, LOWERED, VXR STYLING PACK ONE
W0LGT8GM4B1119906Årsmodell
2011KmStand
208252Karosseri
STASJONSVOGN (AC), SVART GAR (GAR) - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
SPORTS TOURER 2.0 CDTI 4X4 (35)

År: 2014
Km: 152537449,-
Vis merSend forespørselVis mer infoTrøndelag Bildeler ASLagernummer: 372254Bilinfo
Opel Insignia A, 2014-2017 (Fase 2)
SPORTS TOURER 2.0 CDTI 4X4 (35)
W0LGT8GM5E1085981Årsmodell
2014KmStand
152537Karosseri
STASJONSVOGN (AC), MØRK GRÅ (Z190) - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A

År: 2014
Km: 206242450,-
Vis merSend forespørselVis mer infoBil-Demontering Innlandet ASLagernummer: 160697Bilinfo
Opel Insignia A, 2014-2017 (Fase 2)
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A
W0LGT8GR6E1095169Årsmodell
2014KmStand
206242Karosseri
STV, SVART (GAR) - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
2.0 CDTI (68)

År: 2009
Km: 288000495,-
Vis merSend forespørselVis mer infoRagn-Sells Autopart AS avd HerbergåsenLagernummer: 844818Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
2.0 CDTI (68)
W0LGT67K991012007Årsmodell
2009KmStand
288000Karosseri
Flerbruksbil (AF), Grå - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA 0G-A

År: 2009
Km: ukjent500,-
Vis merSend forespørselVis mer infoHompen Bil ASLagernummer: 134139Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
INSIGNIA 0G-A
W0LGM57H191085917Årsmodell
2009KmStand
ukjentKarosseri
Sedan, Grå - PANNACOTTA, (MI2) (GBF) - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA 0G-A

År: 2009
Km: 223297500,-
Vis merSend forespørselVis mer infoHompen Bil ASLagernummer: 134317Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
INSIGNIA 0G-A
W0LGT67C191087583Årsmodell
2009KmStand
223297Karosseri
Kombisedan, Grå - TECHNICAL GREY (M2) (GAL) - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA LIMOUSINE H 0G-A

År: 2014
Km: 156971750,-
Vis merSend forespørselVis mer infoKnoks Bildeler ASLagernummer: 335124Bilinfo
Opel Insignia A, 2014-2017 (Fase 2)
INSIGNIA LIMOUSINE H 0G-A
W0LGT6GL2E1025295Årsmodell
2014KmStand
156971Karosseri
Sedan, GRÅ (G6R) - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,

År: 2010
Km: 55000800,-
Vis merSend forespørselVis mer infoRøsnæs Bilopphuggeri ASLagernummer: 84539Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
W0LGT8GY0A1100531Årsmodell
2010KmStand
55000Karosseri
STV, SVART - Viskermotor frontrute komplett m/overføring
Opel Insignia A,
1.6 SIDI

År: 2014
Km: 160898895,-
Vis merSend forespørselVis mer infoRagn-Sells Autopart AS avd HerbergåsenLagernummer: 797955Bilinfo
Opel Insignia A, 2014-2017 (Fase 2)
1.6 SIDI
W0LGT8GT4E1122090Årsmodell
2014KmStand
160898Karosseri
STASJONSVOGN (AC), GRÅ (GWH) - Viskermotor frontrute komplett m/overføring
Opel Insignia A,
2.0 CDTI

År: 2011
Km: 239633900,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAasen Bildemontering ASLagernummer: 402248Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
2.0 CDTI
W0LGT8GL9C1016991Årsmodell
2011KmStand
239633Karosseri
STASJONSVOGN, BRUN - Viskermotor frontrute komplett m/overføring
Opel Insignia A,
2.0 CDTI 4x4 (69)

År: 2011
Km: 169033900,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAasen Bildemontering ASLagernummer: 408339Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
2.0 CDTI 4x4 (69)
W0LGT5GM3B1092194Årsmodell
2011KmStand
169033Karosseri
SEDAN, CARBON FLASH M2 (Carbon Flash M2) - Viskermotor frontrute komplett m/overføring
Opel Insignia A,
2.0 CDTI 4x4 (35)

År: 2011
Km: 204093900,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAasen Bildemontering ASLagernummer: 416020Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
2.0 CDTI 4x4 (35)
W0LGT8GM2B1139054Årsmodell
2011KmStand
204093Karosseri
STASJONSVOGN, SUMMIT WHITE (GAZ) - Viskermotor frontrute komplett m/overføring
Opel Insignia A,
2.0 CDTI

År: 2010
Km: 170226900,-
Vis merSend forespørselVis mer infoBorg Bildemontering og KarosseriLagernummer: 15328Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
2.0 CDTI
W0LGT5GY5A1045699Årsmodell
2010KmStand
170226Karosseri
Sedan (AA), Grå - Viskermotor frontrute komplett m/overføring
Opel Insignia A,
2.0 CDTI (68)

År: 2009
Km: 204730900,-
Vis merSend forespørselVis mer infoBorg Bildemontering og KarosseriLagernummer: 19688Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
2.0 CDTI (68)
W0LGT67K691088302Årsmodell
2009KmStand
204730Karosseri
Flerbruksbil (AF), Grå - Viskermotor frontrute komplett m/overføring
Opel Insignia A,
1.8 (35)

År: 2009
Km: 160007900,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAasen Bildemontering ASLagernummer: 382840Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
1.8 (35)
W0LGT87C391098354Årsmodell
2009KmStand
160007Karosseri
STASJONSVOGN, SVART (GBG) - Viskermotor frontrute komplett m/overføring
Opel Insignia A,
2.0 CDTI

År: 2009
Km: 213081950,-
Vis merSend forespørselVis mer infoGrøstad BilverkstedLagernummer: 42337Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
2.0 CDTI
W0LGT87K991057038Årsmodell
2009KmStand
213081Karosseri
Stasjonsvogn (AC), Grå - Viskermotor frontrute komplett m/overføring
Opel Insignia A,
2.0 CDTI

År: 2009
Km: 171888990,-
Vis merSend forespørselVis mer infoGrønvold's Bil-Demontering AS avd HamarLagernummer: 584461Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
2.0 CDTI
W0LGM87H591061007Årsmodell
2009KmStand
171888Karosseri
Stasjonsvogn (AC), Grå (GAN) - Viskermotor frontrute
Opel Zafira B,
Opel Insignia Sports Tour 0g-a

År: 2014
Km: 1330001000,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAtracco Moss ASLagernummer: 2412721000,-Send forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Zafira B, 2005-2011
Opel Insignia Sports Tour 0g-a
W0LGT8GR4E1016209Årsmodell
2014KmStand
133000Karosseri
Kombi, Svart - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
2,0 CDTi

År: 2011
Km: 2260781000,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAutocirc ASLagernummer: 160071000,-Send forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
2,0 CDTi
W0LGM8GJXB1177473Årsmodell
2011KmStand
226078Karosseri
STV, Svart - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A

År: 2015
Km: 1805761200,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAutocirc ASLagernummer: 1067611200,-Send forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2014-2017 (Fase 2)
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A
W0LGT8GSXF1078718Årsmodell
2015KmStand
180576Karosseri
Kombi, Brun - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A

År: 2015
Km: 1722301200,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAutocirc ASLagernummer: 387021200,-Send forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2014-2017 (Fase 2)
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A
W0LGT8G14G1002744Årsmodell
2015KmStand
172230Karosseri
STV, Brun - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A

År: 2015
Km: 1557791200,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAutocirc ASLagernummer: 544531200,-Send forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2014-2017 (Fase 2)
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A
W0LGT8GS2E1184689Årsmodell
2015KmStand
155779Karosseri
Kombi, Brun - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A

År: 2015
Km: 1557791200,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAutocirc ASLagernummer: 724391200,-Send forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2014-2017 (Fase 2)
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A
W0LGT8GS2E1184689Årsmodell
2015KmStand
155779Karosseri
Kombi, Brun - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A

År: 2012
Km: 2309551200,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAutocirc ASLagernummer: 1310261200,-Send forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A
W0LGT8GL9C1012746Årsmodell
2012KmStand
230955Karosseri
STV, Grå - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A

År: 2011
Km: 1979201200,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAutocirc ASLagernummer: 502301200,-Send forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
INSIGNIA SPORTS TOUR 0G-A
W0LGM8GJXC1027834Årsmodell
2011KmStand
197920Karosseri
STV, Grå - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA 0G-A

År: 2010
Km: 1483651200,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAutocirc ASLagernummer: 1116861200,-Send forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
INSIGNIA 0G-A
W0LGT6GY3A1043620Årsmodell
2010KmStand
148365Karosseri
Kombi, Grå - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA 0G-A

År: 2009
Km: 2332621200,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAutocirc ASLagernummer: 1053621200,-Send forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
INSIGNIA 0G-A
W0LGT87M791081095Årsmodell
2009KmStand
233262Karosseri
Kombi, Grå - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
2,0 Turbo

År: 2009
Km: 2090001200,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAutocirc ASLagernummer: 222901200,-Send forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
2,0 Turbo
W0LGT87E891111598Årsmodell
2009KmStand
209000Karosseri
STV, - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA 0G-A

År: 2009
Km: 11200,-
Vis merSend forespørselVis mer infoAutocirc ASLagernummer: 779961200,-Send forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
INSIGNIA 0G-A
W0LGM6GY1A1032984Årsmodell
2009KmStand
1Karosseri
Kombi, Grå - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
INSIGNIA LIMOUSINE H 0G-A

År: 2012
Km: 220000pris ikke oppgitt
Vis merSend forespørselVis mer infoSunnfjord Bil ASLagernummer: 338989Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
INSIGNIA LIMOUSINE H 0G-A
W0LGS6GL9C1103765Årsmodell
2012KmStand
220000Karosseri
, GRÅ (GAL) - Viskeroverføring
Opel Insignia A,
INSIGNIA LIMOUSINE H 0G-A

År: 2011
Km: 174961pris ikke oppgitt
Vis merSend forespørselVis mer infoBergen Bildemontering ASLagernummer: 31455pris ikke oppgittSend forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
INSIGNIA LIMOUSINE H 0G-A
W0LGM6GJ6B1153708Årsmodell
2011KmStand
174961Karosseri
, Svart - Viskermotor frontrute
Opel Insignia A,
2.0CDTI A20DTJ MAN 2WD

År: 2010
Km: ukjentpris ikke oppgitt
Vis merSend forespørselVis mer infoRogaland Bildeler ASLagernummer: 192714pris ikke oppgittSend forespørselVis mer
Bilinfo
Opel Insignia A, 2009-2014 (Fase 1)
2.0CDTI A20DTJ MAN 2WD
W0LGM6GY4A1081418Årsmodell
2010KmStand
ukjentKarosseri
Kombisedan, GRÅ GAN (GAN)
Ingen bildeler passer til søket


